Portfolio

Akaryakıt

1987 yılındandan itibaren akaryakıt sektöründe bulunmaktayız.Şuanda Emmoş Bucak grup olarak akaryakıt sektöründe her geçen gün daha fazla hizmet vermeye başladık.İstasyonlarımız da önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.Kaliteli hizmet ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla her geçen gün sizlere verdiğimiz hizmetten memnuniyet duyuyoruz.

GES Solar Enerji

Emmoş Bucak grup olarak Şanlıurfa’da kurmuş olduğumuz Güneş Enerji Panellerimiz Güneşte meydana gelen tepkimeler sonucunda bir enerji oluşur. Bu enerjinin küçük bir kısmı ışınım yoluyla dünyaya ulaşır. Güneş paneli diğer bir adıyla solar panel bu ışınımları toplayarak fotonlar aracılığıyla elektrik enerjisine çevirir. Yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisi ile doğa dostu tüketim desteklenir. Güneş ışınlarını elektrik enerjisine çevirmek için gerekli olan sistem de güneş enerji santralidir.

GEZ Mobility Scooter

2022 yılında Şanlıurfa da hizmete sunduğumuz Gez Mobility scooter hizmeti.Bu hizmetimizle toplu ulaşım kullanımını ve araç kullanımını en az seviyelere indirgeyerek gelecek nesiller için temiz bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın...